Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzów

Liga Mistrzów | 2008-05-29 20:46:00 | Nadesłał: Michał Sobczak | Źrodlo: PAP

Siatkarki Muszyny pod zmienioną nazwą w LM

Pod zmienioną nazwą - Fakro Muszynianka Muszyna - wystąpią siatkarki w Lidze Mistrzyń w sezonie 2008/2009 - poinformował w czwartek prezes klubu Bogdan Serwiński.

- Zamiana członów w nazwie naszego zespołu jest spowodowana tym, że firmie Fakro zależy bardziej na promocji swoich wyrobów w Europie, zaś Muszyniance w kraju - wyjaśnił Serwiński.

W polskiej lidze drużyna będzie grać pod dotychczasową nazwą - Muszynianka Fakro Muszyna.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane