Liga Mistrzów | 2008-05-29 20:46:00 | Nadesłał: Michał Sobczak | Źrodlo: PAP
Pod zmienioną nazwą - Fakro Muszynianka Muszyna - wystąpią siatkarki w Lidze Mistrzyń w sezonie 2008/2009 - poinformował w czwartek prezes klubu Bogdan Serwiński.
- Zamiana członów w nazwie naszego zespołu jest spowodowana tym, że firmie Fakro zależy bardziej na promocji swoich wyrobów w Europie, zaś Muszyniance w kraju - wyjaśnił Serwiński.
W polskiej lidze drużyna będzie grać pod dotychczasową nazwą - Muszynianka Fakro Muszyna.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.