Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzów

Liga Mistrzów | 2008-12-10 20:27:52 | Nadesłał: Agnieszka Mrozewska | Źrodlo: inf. własna

LM: Itas wciąż bez straty seta

Fot.: Trabalza - www.trentinovolley.it

W 3. kolejce Ligii Mistrzów, lider grupy E - Itas Diatec Trentino, z Michałem Winiarskim i Łukaszem Żygadło w składzie, przed własną publicznością pokonał dziś Aon Hotvolleys Wiedeń 3:0.

Po zwycięstwach 3:0 nad ACH Volley BLED i BEAUVAIS Oise dziś mistrzowie Włoch odnieśli równie gładkie zwycięstwo nad drużyną z Wiednia i umocnili się na pozycji lidera grupy E.
Tabelę, z trzema porażkami na koncie, zamyka Aon Hotvelleys.

TRENTINO VOLLEY - AON HOTVOLLEYS 3-0
(25-18, 25-17, 25-17)

TRENTINO VOLLEY : Zygadlo 1, Stefanov 1, Grbic, Winiarski 7, Kaziyski 9, Bari (L), Piscopo 11, Garcia Pires Ribeiro 12, De Paola, Della Lunga 6, Vissotto Neves 5.
AON HOTVOLLEYS : WohlfahrtstÄtter 1, Binder, Laimer, Schneider 7, Reiser 4, Antunovic 6, Nemeth 1, Feher (L), Porello 9, Patak 12, Morales.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane