Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzów

Liga Mistrzów | 2018-02-15 14:12:41 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: plusliga.pl

Marcin Janusz: Cały zespół zagrał dobrze

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W środę PGE Skra Bełchatów pokonała Lokomotyw Nowosybirsk 3:0 w meczu piątej kolejki Ligi Mistrzów i w dalszym ciągu zachowuje szanse na awans do fazy play off. - Mamy ciężką sytuację w grupie i nie możemy pozwolić sobie na porażkę w grupie. Graliśmy pod presją, ale wyszliśmy z tego obronną ręką - powiedział Marcin Janusz, rozgrywający wicemistrzów Polski.

I dodał: - Wygrać 3:0 w takim stylu i to jeszcze z taką drużyną to coś niesamowitego. Cały zespół grał dobrze. Wtedy gra się znacznie łatwiej. Zagrywką ustawiliśmy sobie całe spotkanie. Miałem ten komfort, że z dobrego przyjęcia mogłem rozgrywać. To zasługa całej drużyny.

Podopieczni Roberto Piazzy w dalszym ciągu zachowują szanse na awans do fazy play off. Warunek jest jeden - bełchatowianie w ostatnim meczu fazy grupowej muszą pokonać francuską drużynę Chaumont VB 52 Haute Marne.

- Teraz skupiamy się na tym, żeby wygrać z Chaumont VB 52 i to da nam awans do kolejnej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów. Będzie świetnie jak wszystko ułoży się po naszej myśli - zakończył rozgrywający PGE Skry.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane