Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzów

Liga Mistrzów | 2018-02-12 13:25:55 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: plusliga.pl

Karol Kłos: nie mamy nic do stracenia

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

PGE Skra Bełchatów we wtorek we własnej hali podejmie Lokomotiw Nowosybirsk w meczu piątej kolejki Ligi Mistrzów. - Nie mamy nic do stracenia - powiedział Karol Kłos, środkowy wicemistrzów Polski. Początek spotkania o godzinie 18.00, transmisja w Polsacie Sport.

Bełchatowianie w pierwszym meczu w Nowosybirsku ponieśli porażkę 0:3. Teraz chcą wykorzystać aut własnej hali i zrewanżować się za przegraną.

- To będzie bardzo ważne i trudne spotkanie dla naszej drużyny. Tak naprawdę każde spotkanie jest dla nas niezwykle ważne. Trener powiedział, że każdy mecz jest dla nas jak finał. Potraciliśmy punkty w PlusLidze i w Lidze Mistrzów też nie jest za wesoło. Trzeba wygrać, żeby walczyć dalej - powiedział Karol Kłos.

I dodał - Oczywiście w Łodzi gra się nam dobrze, ale w kontekście całego sezonu jeśli chodzi o zagrywkę, to w swojej hali czujemy się świetnie. Nie mamy nic do stracenia w tym meczu. Mam nadzieję, że zaryzykujemy zagrywką i będzie nam się grało lżej.

Co będzie kluczem do zwycięstwa? - Musimy zacząć zagrywać, bo przeciwko rosyjskiej drużynie trzeba zagrać naprawdę dobry mecz, żeby wygrać - podkreślił środkowy.

Aktualnie siatkarze PGE Skry zajmują trzecie miejsce w grupie C i w dalszym ciągu zachowują szansę na awans do fazy play off Ligi Mistrzów.

- Zapraszamy wszystkich kibiców do hali Energia na mecz z Lokomotiwem Nowosybirsk. Przyjmijmy ich cieplutko - zakończył Kłos.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane