Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzów

Liga Mistrzów | 2017-06-01 15:49:47 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

ZAKSA walczy w Lidze Mistrzów

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Miniony sezon przyniósł powrót ZAKSY Kędzierzyn-Koźle na parkiety Ligi Mistrzów po kilku latach nieobecności. Zespół mistrza Polski rozgrywki rozpoczął mocnym akcentem, kończąc rywalizację po pierwszej fazie play-off.

Po znakomitym sezonie, zwieńczonym podwójną koroną, ZAKSĘ czeka obrona trofeów w rodzimych rozgrywkach, ale nie tylko. Mistrz Polski powalczy również na europejskich parkietach, podejmując rywalizację z czołowymi ekipami. W elitarnych rozgrywkach podopieczni Andrei Gardiniego powalczą o poprawę rezultatów z poprzedniego sezonu. Powrót do gry w Lidze Mistrzów był udany w wykonaniu ZAKSY, która przez fazę grupową rozgrywek przebrnęła niemal bez porażki. Mimo przegranej w fazie play-off poczynania naszego zespołu oceniono pozytywnie.

– Udział w Lidze Mistrzów to weryfikacja umiejętności naszego zespołu na europejskich parkietach, w starciu z najlepszymi drużynami. Są to rozgrywki bardzo wymagające, na początek naszym celem jest wyjście z grupy, potem będziemy stawiać sobie wyższe cele – podsumował wyzwania związane z Ligą Mistrzów prezes ZAKSY Kędzierzyn-Koźle Sebastian Świderski.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane