Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzów

Liga Mistrzów | 2017-04-12 21:15:57 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: cev.lu / inf. własna

LM: BR Volleys ponownie lepsze od Dynama Moskwy

Zaledwie przed tygodniem drużyny z Niemiec i Rosji rozpoczęły walkę o awans do finałowego turnieju Ligi Mistrzów. Wówczas o zwycięstwie zadecydował piąty set. Podobnie było dziś, bo po raz kolejny Dynamo Moskwa oraz BR Volleys rozegrały zacięty pojedynek. Zarówno pierwsze, jak i drugie spotkanie wygrali zawodnicy ze stolicy Niemiec i to oni znajdą się w najlepszej czwórce prestiżowych europejskich rozgrywek. Najjaśniejszą postacią w zwycięskiej ekipie okazał się wielokrotny reprezentant Niemiec, Robert Kromm. Przyjmujący zdobył w całym pojedynku 25 punktów. Na drugim miejscu w tej klasyfikacji uplasował się Konstantin Bakun. Siatkarz moskiewskiego Dynama zdobył 21 oczek. Co ciekawe, siatkarze niemieckiego zespołu okazali się lepsi od swoich rywali w niemal każdym elemencie. Rosyjska ekipa miała na swoim koncie tylko więcej punktowych serwisów.

Dynamo Moskwa – BR Volleys 2:3 (35:37, 25:22, 25:21, 15:25, 8:15)

Składy drużyn:

Dynamo Moskwa: Bakun, Ostapenko, Grankin, Bierieżko, Markin, Szczerbinin, Jermakow (l) oraz Antipkin, Philippov, Krugłow, Wołkow, Ilnych, Birjukow, Bragin (l)

BR Volleys: Okolic, Kromm, Vigrass, Zhukouski, Carroll, Schott, Perry (l) oraz Marshall, Ter Maat, Fischer, Kühner, Bogachev

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane