Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzów

Liga Mistrzów | 2017-03-23 14:07:15 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: Asseco Resovia Rzeszów

Mecz tygodnia Ligi Mistrzów

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Już w czwartek o godz. 20:30 Asseco Resovia zmierzy się w rewanżowym spotkaniu play-off 12 Ligi Mistrzów z Azimutem Modena. Spotkanie to CEV okrzyknęło meczem tygodnia LM.

Mimo, że przed tygodniem Asseco Resovia przegrała z Modeną 2-3, to mecz był niezwykle emocjonujący i zacięty. Przed rewanżowym spotkaniem polska drużyna nie stoi na straconej pozycji. - Musimy skoncentrować się i nie tracić punktów, jak np. wtedy w czwartym secie. Na początku grali bardzo dobrze, ale my wróciliśmy do swojej gry i wyrównaliśmy, jednak później znowu wszystko się zmieniło. Mieliśmy dużo do przeanalizowania, zwłaszcza, że w Modenie będzie nam się ciężej grało niż w Rzeszowie. Teraz mają czas na odpoczynek, poza tym u siebie prezentują się znacznie lepiej w polu zagrywki niż pokazali to u nas w ostatnim meczu. My musimy skupić się na własnej grze, walczyć o każdy punkt - mówi Marko Ivović.

Rzeszowska drużyna podróż do Modeny rozpoczęła już we wtorek. Po treningu sitkarze udali się autokarem do Warszawy, skąd dziś rano odlecieli do Fraknfurtu a stamtąd do Bolonii, skąd do Modeny jest juz bardzo blisko.

Po czwartkowym meczu Asseco Resovia nie wraca do Rzeszowa. Drużyna kierować się będzie prosto do Sosnowca, gdzie w niedzielę rozegra mecz z MKSem Będzin w PlusLidze.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane