Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzów

Liga Mistrzów | 2010-11-17 19:57:14 | Nadesłał: Agata Piontek | Źrodlo: inf. własna

LM, gr. C: Porażka Jastrzębskiego na początek rozgrywek

Fot.: Magdalena Kudzia

Jastrzębski Węgiel uległ w pierwszym swoim spotkaniu przyjezdnej drużynie ACH Volley Bled. Podopieczni Igora Prielożnego po zwycięskiej trzeciej partii, w ostatniej po zaciętym boju musieli uznać wyższość walczących do samego końca gości, przegrywając 1:3.

Jastrzębski Węgiel - ACH Volley Bled 1:3
(22:25, 21:25, 25:21, 26:28)


Składy zespołów:
Jastrzębski Węgiel
: Nowik (3), Divis (17), Łomacz (1), Gawryszewski (9), Hardy (17), Gasparini (22), Rusek (libero) oraz Pawliński, Polański, Przybyła, Pająk.
ACH Volley Bled: Flajs (12), Sket (19), Kamnik (3), Vincic (4), Rasic (11), Jakopin (16), Lewis (libero) oraz Van Dijk, Petkovic, Simac (2)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane