Liga Mistrzów | 2010-11-17 19:57:14 | Nadesłał: Agata Piontek | Źrodlo: inf. własna
Jastrzębski Węgiel uległ w pierwszym swoim spotkaniu przyjezdnej drużynie ACH Volley Bled. Podopieczni Igora Prielożnego po zwycięskiej trzeciej partii, w ostatniej po zaciętym boju musieli uznać wyższość walczących do samego końca gości, przegrywając 1:3.
Jastrzębski Węgiel - ACH Volley Bled 1:3
(22:25, 21:25, 25:21, 26:28)
Składy zespołów:
Jastrzębski Węgiel: Nowik (3), Divis (17), Łomacz (1), Gawryszewski (9), Hardy (17), Gasparini (22), Rusek (libero) oraz Pawliński, Polański, Przybyła, Pająk.
ACH Volley Bled: Flajs (12), Sket (19), Kamnik (3), Vincic (4), Rasic (11), Jakopin (16), Lewis (libero) oraz Van Dijk, Petkovic, Simac (2)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.