Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzów

Liga Mistrzów | 2010-11-11 20:20:11 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna

Grodecki: Chcemy pokazać ducha drużyny

Wczoraj w Jastrzębiu odbyła się konferencja prasowa przed siatkarską Ligą Mistrzów. Pierwszym rywalem podopiecznych trenera Igora Prielożnego już 17 listopada będzie słoweński ACH Volley Bled.

Zdzisław Grodecki, prezes Jastrzębskiego Węgla:

Bardzo cieszymy się, że po raz kolejny możemy grać w Lidze Mistrzów, że nasi zawodnicy mogą po raz kolejny zaprezentować się, "sprzedając" swoje umiejętności. Cieszymy się również, że możemy organizować nowe widowiska sportowe, że możemy godnie reprezentować siebie, naszych partnerów, sponsorów i nasz kraj. Liczymy bardzo na to, że dobrze w tych rozgrywkach wypadniemy. Jesteśmy przygotowani, żeby podjąć walkę. Chcemy pokazać ducha drużyny i serce na boisku. Chciałbym bardzo wyraźnie zaznaczyć, że wszystkie mecze w Jastrzębiu odbywać się będą na lodowisku Jastor, zawsze o godz. 17.30. Zaczynamy już w przyszłym tygodniu, w środę z ACH Volley Bled. Kolejnym przeciwnikiem, który przyjedzie na naszą halę, 15 grudnia będzie Budvanska Rivijera. Ostatni mecz grupowy, ale myślę, że nie ostatni w Lidze Mistrzów, czeka nas 5 stycznia z Olimpiakosem Pireus. Tak jak w poprzednich latach, także i w tym roku przygotowaliśmy sporo niespodzianek dla naszych kibiców. Już dziś możemy powiedzieć, że każdy kibic, który przyjdzie na mecz z ACH Volley Bled ubrany w pomarańczową koszulkę Jastrzębskiego Węgla, bądź jakąkolwiek inną pomarańczową rzecz, dostanie specjalny prezent w postaci kubka z limitowanej edycji. Życzę nam wszystkim - państwu i sobie, samych zwycięstw.



* Notowała Sylwia Kuś - przegladligowy.com

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane