Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzów

Liga Mistrzów | 2009-12-16 22:22:13 | Nadesłał: Agata Piontek | Źrodlo: inf. własna

LM: Kolejna porażka Jastrzębskiego Węgla

Fot.: Anna Gumowska

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla już po raz trzeci zeszli z parkietu pokonani w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Tym razem lepszy okazał się zespół VfB Friedrichshafen, który na własnym terenie pokonał podopiecznych trenera Roberto Santillego 3:1.

VfB Friedrichshafen - Jastrzębski Węgiel 3:1
(26:24, 25:23, 22:25, 25:17)


Składy zespołów:
Friedrichshafen
: Tichacek, Lukianetz, Grozer, Bohme, Jose, Lima, Rosic (libero) oraz Geiger, Bauer, Gontariu
Jastrzębski Węgiel: Łomacz, Yudin, Czarnowski, Nowik, Hardy, Abramov, Rusek (libero) oraz Master, Azenha, Pęcherz

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane