Liga Mistrzów | 2009-12-16 22:22:13 | Nadesłał: Agata Piontek | Źrodlo: inf. własna
Siatkarze Jastrzębskiego Węgla już po raz trzeci zeszli z parkietu pokonani w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Tym razem lepszy okazał się zespół VfB Friedrichshafen, który na własnym terenie pokonał podopiecznych trenera Roberto Santillego 3:1.
VfB Friedrichshafen - Jastrzębski Węgiel 3:1
(26:24, 25:23, 22:25, 25:17)
Składy zespołów:
Friedrichshafen: Tichacek, Lukianetz, Grozer, Bohme, Jose, Lima, Rosic (libero) oraz Geiger, Bauer, Gontariu
Jastrzębski Węgiel: Łomacz, Yudin, Czarnowski, Nowik, Hardy, Abramov, Rusek (libero) oraz Master, Azenha, Pęcherz
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.