Liga Mistrzów | 2009-12-10 07:18:39 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: onet.pl
Siatkarze Jastrzębskiego Węgla przegrali we Włoszech z zespołem CoprAtlantide Piacenza 0:3 (17:25, 21:25, 18:25) w meczu 2. kolejki grupy E Ligi Mistrzów.
To druga porażka polskiej drużyny, która na inaugurację uległa Panathinaikosowi Ateny także 0:3.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








