Liga Mistrzów | 2009-05-28 16:50:26 | Nadesłał: Michał Sobczak | Źrodlo: PZPS
Doceniając bardzo wysoki poziom rozgrywek siatkarskich w Polsce oraz zaangażowanie Polskiego Związku Piłki Siatkowej na arenie międzynarodowej, Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej przyznała MKS Dąbrowa Górnicza dziką kartę na udział w Lidze Mistrzyń, a Jastrzębskiemu Węglowi SA na udział w Lidze Mistrzów.
Polska jest drugim krajem oprócz Włoch, który w najbardziej prestiżowych europejskich rozgrywkach będzie posiadał, aż trzech reprezentantów.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.