Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzów

Liga Mistrzów | 2009-05-28 16:50:26 | Nadesłał: Michał Sobczak | Źrodlo: PZPS

Dąbrowa Górnicza i Jastrzębski Węgiel z dzikimi kartami w LM!

Doceniając bardzo wysoki poziom rozgrywek siatkarskich w Polsce oraz zaangażowanie Polskiego Związku Piłki Siatkowej na arenie międzynarodowej, Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej przyznała MKS Dąbrowa Górnicza dziką kartę na udział w Lidze Mistrzyń, a Jastrzębskiemu Węglowi SA na udział w Lidze Mistrzów.

Polska jest drugim krajem oprócz Włoch, który w najbardziej prestiżowych europejskich rozgrywkach będzie posiadał, aż trzech reprezentantów.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane