Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzów

Liga Mistrzów | 2009-02-18 22:25:05 | Nadesłał: Anna Gumowska | Źrodlo: inf. własna

AZS Częstochowa kolejnym ćwierćfinalistą Ligi Mistrzów!

Fot.: Anna Gumowska

Zwycięstwo podopiecznych Radosława Panasa nad włoską Coprą Piacenza podczas meczu wyjazdowego było dla wszystkich zaskoczeniem, jednak to, co zgotowali zebranym kibicom częstochowianie podczas dzisiejszego spotkania rewanżowego przeszło najśmielsze oczekiwania. Młodzi zawodnicy spod Jasnej Góry pokonali utytułowanych Włochów 3:0.

AZS Częstochowa - Copra Piacenza 3:0
(25:22, 25:20, 25:23)

*wkrótce więcej informacji o meczu

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane