Liga Mistrzów | 2009-02-18 22:25:05 | Nadesłał: Anna Gumowska | Źrodlo: inf. własna
Zwycięstwo podopiecznych Radosława Panasa nad włoską Coprą Piacenza podczas meczu wyjazdowego było dla wszystkich zaskoczeniem, jednak to, co zgotowali zebranym kibicom częstochowianie podczas dzisiejszego spotkania rewanżowego przeszło najśmielsze oczekiwania. Młodzi zawodnicy spod Jasnej Góry pokonali utytułowanych Włochów 3:0.
AZS Częstochowa - Copra Piacenza 3:0
(25:22, 25:20, 25:23)
*wkrótce więcej informacji o meczu
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.