Najnowsze newsy

Piłka Ręczna - Ekstraklasa Kobiet

Aneta Łabuda nie zagra do końca sezonu
Reprezentantka Polski i prawoskrzydłowa Vistalu Gdynia Aneta Łabuda nie pomoże swojemu zespołowi w kluczowych meczach sezonu. Doznała ona zmęczeniowego złamania piszczela prawej nogi - poinformowała oficjalna strona klubu.[Ekstraklasa Kobiet]»

Dwa wzmocnienia AZS Łączpolu AWFiS Gdańsk
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk dokonał we wtorek dwóch poważnych wzmocnień. Do gdańskiej drużyny dołączyły skrzydłowa Karolina Kalska i bramkarka z Rosji Renata Kayumova - poinformowała oficjalna strona klubu.[Ekstraklasa Kobiet]»

[2016-02-09 16:12:18]
Matieli zawodniczką Vistalu Gdynia
Mająca za sobą mecze w reprezentacji Brazylii Patricia Matieli związała się we wtorek kontraktem z Vistalem Gdynia. Dla praworęcznej rozgrywającej będzie to pierwszy sezon poza ojczyzną - poinformowała oficjalna strona klubu.[Ekstraklasa Kobiet]»

I kolejka PGNiG Superligi kobiet za nami, derby dla Vistalu
Początek sezonu PGNiG Superligi kobiet już za nami. Najwięcej emocji było w Lublinie, gdzie mistrzynie kraju zanotowały remis ze Startem Elbląg. Wyrównane spotkanie zobaczyli tez kibice w Gdańsku, ale ostatecznie srebrne medalistki mistrzostw Polski z Vistalu Gdynia w końcówce zapewniły sobie wygraną nad beniaminkiem - AZS Łączpol AWFiS.[Ekstraklasa Kobiet]»

[2015-08-28 09:29:53]
Trzy miesiące przerwy Piechnik
Rozgrywająca Metraco Zagłębia Lubin, Paulina Piechnik, jest już po operacji. Rozgrywająca doznała kontuzji na Memoriale im. Henryka Kruglińskiego.[Ekstraklasa Kobiet]»

[2015-08-28 09:26:41]
Szpital w Metraco Zagłębiu Lubin
Kolejne złe wieści docierają do kibiców Metraco Zagłębia Lubin. Do długiej już listy kontuzjowanych zawodniczek dołączyły Kaja Załęczna oraz Żana Marić.[Ekstraklasa Kobiet]»

[2015-08-13 19:19:12]

Drużynę SPR Pogoń Baltica Szczecin zasiliła brazylijska reprezentantka kraju, aktualna Mistrzyni Świata, Ligia Costa Maia Da Silva. Umowa została podpisana na 2 lata.[Ekstraklasa Kobiet]»

[2015-08-12 18:52:59]
Olszowa zawodniczką Vistalu
Zespół z Gdyni wzmocnił się o nową zawodniczkę. Została nią urodzona 15 lipca 1993 roku Karolina Olszowa, która w ubiegłym sezonie występowała w Aussie Samborze Tczew.[Ekstraklasa Kobiet]»

[2015-08-11 18:52:36]
Nina Ribicić nie zagra w Gdyni
Nina Ribicić zakończyła testy w Vistalu Gdynia i wróciła do Serbii. Środkowa rozgrywająca będzie jeszcze obserwowana przez sztab szkoleniowy gdyńskiego klubu.[Ekstraklasa Kobiet]»


Urodzona w Belgradzie serbska rozgrywająca Nina Ribicić przyjechała na testy do Vistalu Gdynia. Ma trenować z zespołem do początku przyszłego tygodnia.[Ekstraklasa Kobiet]»


Kadra AZS Łączpol AWFiS Gdańsk wzmocniła się o kolejne trzy zawodniczki. Są też dogrywane formalności dotyczące dwóch kolejnych szczypiornistek. Łącznie do drużyny ma dołączyć dziesięć nowych dziewczyn.[Ekstraklasa Kobiet]»

Victoria Belmas zawodniczką Zagłębia Lubin
Kolejna zawodniczka wzmocniła ekipę Metraco Zagłębia Lubin przed zbliżającym się sezonem. Victoria Belmas związała się z lubińskim klubem 3-letnią umową.[Ekstraklasa Kobiet]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane