Najnowsze newsy

Piłka Ręczna » Ekstraklasa Kobiet

Ekstraklasa Kobiet | 2015-08-05 09:48:49 | Nadesłał: Daniel Koniński | Źrodlo: ks.laczpol.pl

Kolejne zawodniczki dołączyły do Łączpolu

Kadra AZS Łączpol AWFiS Gdańsk wzmocniła się o kolejne trzy zawodniczki. Są też dogrywane formalności dotyczące dwóch kolejnych szczypiornistek. Łącznie do drużyny ma dołączyć dziesięć nowych dziewczyn.

Wcześniej do gdańskiej drużyny dołączyły Paula Mazurek z AZS-u AWF Warszawa, Marta Dąbrowska z KPR-u Jelenia Góra, Katarzyna Pasternak i Hanna Strzałkowska z Aussie Sambora Tczew, a także reprezentantka Polski Monika Stachowska, grająca ostatnio w Pogoni Baltica Szczecin. Z zespołem w ostatnim czasie trenowało pięć innych nowych zawodniczek, z których trzy podpisały już kontrakty.

Powiększa się tczewska kolonia w Gdańsku. Do drużyny dołączyły dwie kolejne byłe zawodniczki Aussie Sambora – Katarzyna Skonieczna, rozgrywająca, która w ostatnim sezonie rzuciła aż 107 bramek w 30 meczach i kołowa Marta Tomczyk, zdobywczyni 83 bramek w 30 meczach. Kontrakt z klubem podpisała też bramkarka Dorota Dobrowolska, grająca ostatnio w Jutrzence Płock.

Do gdańskiej drużyny mają też dołączyć dwie kolejne zawodniczki, które pozytywnie przeszły testy w naszym klubie. – Pierwszą z nich jest bramkarka z Ukrainy, którą przedstawimy w momencie potwierdzenia transferu. Do drużyny ma też dołączyć skrzydłowa Natalia Fesdorf, występująca ostatnio w juniorkach Zagłębia Lubin – przekazał Jerzy Ciepliński.

Zespół obecnie przygotowuje się do pierwszego przedsezonowego turnieju, którego początek już w piątek w Gdańsku.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane