Dzisiaj aneks finansowy do kontraktu z GKS Wybrzeże S.A. podpisał Paweł Hlib. Oznacza to, że "Hlipek" drugi sezon z rzędu spędzi nad Bałtykiem.[1. liga]»
Pierwszym zawodnikiem, który postanowił wrócić do Rybnika był Antonio Lindbaeck. W ślady za nim kilka dni temu poszedł Rory Schlein, a dziś na wielki powrót do macierzystego klubu zdecydował się Roman Chromik.[1. liga]»
Kierownictwo Tauronu Azotów Tarnów, rywala PGE Marmy w ekstralidze, zwróciło się do rzeszowskiego klubu z propozycją rozegrania dwóch meczów sparingowych jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Oferta została przyjęta.[Speedway Ekstraliga]»
Poznaliśmy nazwisko kolejnego żużlowca, który związał się rocznym kontraktem z drużyną KS ROW Rybnik. Został nim 33-letni Duńczyk, urodzony w Esbjerg - Jesper Monberg.[1. liga]»
We wtorek 7 grudnia w słynnej Sali Lustrzanej przy ulicy Wałowej odbyła się prezentacja drużyny Tauron Azoty Tarnów na sezon 2011.[Speedway Ekstraliga]»
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA prezentuje ceny karnetów i biletów, które będą obowiązywały w sezonie 2011. Dystrybucja kart sezonowych rozpocznie się w najbliższy czwartek o godzinie 12:00.[1. liga]»
Lech Kędziora został nowym szkoleniowcem Startu Gniezno. Nadto zaś nowe kontrakty z klubem podpisali: Krzysztof Jabłoński i Michał Szczepaniak. Wszyscy trzej związali się z pierwszoligowcem jednorocznymi umowa.[1. liga]»
Hans Andersen i Niels Kristian Iversen są nowymi zawodnikami gorzowskiej Stali. Oprócz Duńczyków przed kibicami "żółto-niebieskich w Galerii Askana zaprezentowali się także juniorzy Bartosz i Paweł Zmarzlikowie oraz Łukasz Cyran.[Speedway Ekstraliga]»
W dniu 3 grudnia 2010 r. podczas Gali FIM w Estoril Casino (Portugalia) Tomasz Gollob otrzymał dyplom i medal za zdobycie tytułu Indywidualnego Mistrza Świata 2010. Ponadto w plebiscycie FIM wybieramy Mistrza Mistrzów 2010 w kategorii Osobowość 2010 roku zwyciężył TOMASZ GOLLOB.[Żużel]»
Po kilku latach przerwy Adam Skórnicki wraca do swojego macierzystego klubu. W dniu dzisiejszym wychowanek Unii Leszno podpisał roczny kontrakt, a tym samym w sezonie 2011 będzie startował w plastronie z bykiem.[Speedway Ekstraliga]»
Adam Shields będzie w sezonie 2011 reprezentował wrocławską drużynę. Australijczyk podpisał kontrakt z WTS S.A. W sezonie 2010 Shields startował w Unii Leszno.[Speedway Ekstraliga]»
Szwed Andreas Jonsson podpisał dziś, podczas konferencji prasowej w Ruben Hotel w Zielonej Górze, trzyletni kontrakt z drużyną Falubazu Zielona Góra.[Speedway Ekstraliga]»