Najnowsze newsy

Żużel - Ligi polskie - Speedway Ekstraliga

[2015-08-23 23:11:02]
Groźna kontuzja Darcy'ego Warda!
Fatalnie dla Darcy'ego Warda zakończył się występ w dzisiejszym meczu z GKM-em Grudziądz. U Australijczyka zdiagnozowano przerwanie rdzenia kręgowego.[Speedway Ekstraliga]»

PGE Ekstraliga: SPAR Falubaz Zielona Góra -  MRGARDEN GKM Grudziądz 57:33 (100:80)
Efektowne zwycięstwo na koniec rozgrywek Speedway Ekstraligi 2015. Zielonogórzanie pewnie pokonali beniaminka z Grudziądza 57:33 i tym samym zapewnili sobie utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Liderami swoich zespołów byli Patryk Dudek (13+2) oraz Artiom Łaguta (12). Końcowy wynik meczu zszedł na dalszy plan po upadku Darcy'ego Warda, po którym został przewieziony do szpitala.[Speedway Ekstraliga]»

PGE Ekstraliga: PGE Stal Rzeszów - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 50:40 (85:95)
Na zakończenie fazy zasadniczej PGE Stal Rzeszów pokonała MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 50:40. Dzięki punktowi bonusowemu gorzowianie utrzymali się w PGE Ekstralidze. Tymczasem "Żurawie" będą walczyły w barażach o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Najlepiej przed własną publicznością zaprezentował się Kenni Larsen (12+1). W ekipie Mistrza Polski liderem okazał się Bartosz Zmarzlik, zdobywca 16 "oczek".[Speedway Ekstraliga]»

PGE Ekstraliga: FOGO Unia - Betard Sparta 46:44 (78:101)
W ostatnim meczu rundy zasadniczej FOGO Unia Leszno pokonała Betard Spartę Wrocław 46:44. Dopiero w 15 biegu rozstrzygnęły się losy spotkania, w którym "Byki" wygrały 4:2. Leszczynian do zwycięstwa poprowadziła para Sajfutdinow - Zengota. Obaj zawodnicy zapisali na swoim koncie po 13 punktów. Wśród przyjezdnych najlepszy był Tai Woffinden, zdobywca 12 "oczek".[Speedway Ekstraliga]»

PGE Ekstraliga: KS Toruń - Unia Tarnów 45:45 (85:95)
W meczu otwierającym 14 kolejkę PGE Ekstraligi KS Toruń podejmował na własnym torze Unię Tarnów. Po niezwykle emocjonującym meczu padł remis. Tym samym po fazie zasadniczej "Anioły" uplasowały się na 4 pozycji w tabeli, a "Jaskółki" na 3. Wśród podopiecznym Jacka Gajewskiego najjaśniejszym punktem zespołu był Paweł Przedpełski, który zdobył 14 punktów. W ekipie tarnowian liderami byli Marin Vaculik i Janusz Kołodziej (11+1).[Speedway Ekstraliga]»

XIV runda PGE Ekstraligi zadecyduje o wszystkim!
Takiej PGE Ekstraligi chcemy wszyscy! Wielkie emocje, mnóstwo niewiadomych. Ale to dopiero przedsmak tego, co czeka nas w rundzie finałowej![Speedway Ekstraliga]»

Weryfikacja wyniku meczu KS Toruń - SPAR Falubaz Zielona Góra
W związku ze stwierdzeniem przez Komisję do Zwalczania Dopingu w Sporcie pozytywnego wyniku badania antydopingowego Oleksandra Loktaeva, nastąpiła weryfikacja wyniku meczu KS Toruń – SPAR Falubaz Zielona Góra (X runda PGE Ekstraligi) na 46:39.[Speedway Ekstraliga]»

PGE Ekstraliga: MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław 50:40 (90:90)
Podobnie jak w meczu z Zieloną Górą, Stal nie była w stanie wywalczyć potrzebnego do pewnego utrzymania bonusu. Choć wspaniałej walki nie zabrakło, biegi nominowane sprawiły, że mecz w Rzeszowie może zdecydować o być albo nie być Stali w szóstce PGE Ekstraligi. Dla gospodarzy najwięcej punktów zdobyli Zagar i Gapiński (11+1). Wśród gości najlepszy był Tai Woffinden (15+1).[Speedway Ekstraliga]»

PGE Ekstraliga: Unia Tarnów - PGE Stal Rzeszów 48:42 (91:89)
W Derbach Południa lepsi okazali się zawodnicy Unii Tarnów. "Jaskółki" przed własną publicznością pokonały Stal Rzeszów 48:42. Bezbłędny w dzisiejszych zawodach był Greg Hancock, który zdobył dla przyjezdnych 18 "oczek". Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Janusz Kołodziej, zdobywca 12 punktów i bonusu.[Speedway Ekstraliga]»

PGE Ekstraliga: MRGARDEN GKM Grudziądz - KS Toruń 49:41 (80:100)
W emocjonującym derbowym pojedynku grudziądzanie pokonali KS Toruń 49:41. Dzięki tej wygranej zawodnicy GKM-u nadal mają szanse na utrzymanie w PGE Ekstralidze. Zawody przerwano dwa razy z powodu awarii prądu. Najjaśniejszym punktem zespołu wśród podopiecznych Roberta Kempińskiego był Rafał Okoniewski. Popularny "Okoń" zdobył komplet punktów. Dla "Aniołów" najwięcej "oczek" dołożył zwycięzca wczorajszej rundy IMŚJ w Lubinie, Paweł Przedpełski (10+1).[Speedway Ekstraliga]»

[2015-08-15 20:36:09]
Orzeczenia KOL
15 sierpnia obradowała w Bydgoszczy, pod przewodnictwem Zbigniewa Owsianego, Komisja Orzekająca Ligi, która wydała orzeczenia w sprawach: Nickiego Pedersena, Jacka Gajewskiego, Klubu Sportowego Toruń S.A. i Unia Leszno S.S.A.[Speedway Ekstraliga]»

PGE Ekstraliga: FOGO Unia - SPAR Falubaz Zielona Góra 48:42 (102:78)
FOGO Unia Leszno pokonała na własnym terenie Falubaz Zielona Góra 48:42. Dla zielonogórzan był to mecz o wejście do fazy play-off. Mimo braku Nickiego Pedersena gospodarze nie zamierzali zapisać na swoim koncie porażki. Zwycięstwo "Bykom" zapewnili w 14 biegu bracia Pawliccy, wygrywając podwójnie z parą gości. Wśród podopiecznych Adama Skórnickiego liderem był Emil Sajfutdinow (10+1). W ekipie Falubazu najlepszym zawodnikiem okazał się Darcy Ward, zdobywca 16 "oczek" i bonusu.[Speedway Ekstraliga]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane