1. liga | 2009-02-02 16:43:26 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: inf. własna
Sprawa Petera Ljunga, o której ostatnio było dość głośno, dobiegła końca. Szwed musiał dostosować się do GKSŻ-tu i podpisał kontrakt z Unią Tarnów. Spadkowicze z ekstraligi żądali zbyt wielkiej kwoty za wypożyczenie tego żużlowca.
Sam zawodnik chciał jeździć dla RKM-u ROW Rybnik, jednak stało się to niemożliwe z powodu decyzji GKSŻ. Teraz Ljung będzie musiał pokazać się z dobrej strony w meczach sparingowych, aby powalczyć o miejsce w składzie "Jaskółek".
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








