Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-02-02 16:43:26 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: inf. własna

Saga Ljunga zakończona

Sprawa Petera Ljunga, o której ostatnio było dość głośno, dobiegła końca. Szwed musiał dostosować się do GKSŻ-tu i podpisał kontrakt z Unią Tarnów. Spadkowicze z ekstraligi żądali zbyt wielkiej kwoty za wypożyczenie tego żużlowca.

Sam zawodnik chciał jeździć dla RKM-u ROW Rybnik, jednak stało się to niemożliwe z powodu decyzji GKSŻ. Teraz Ljung będzie musiał pokazać się z dobrej strony w meczach sparingowych, aby powalczyć o miejsce w składzie "Jaskółek".

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane