1. liga | 2009-01-17 19:58:45 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: GTŻ Grudziądz
GTŻ Grudziądz rozegra co najmniej 4 sparingi przed zbliżającym się sezonem 2009. Za rywali będzie miał ekstraligowych beniaminków: Lotos Gdańsk i Polonię Bydgoszcz - informuje oficjalna strona klubu.
Planowane są dwumecze na torze w Grudziądzu i na torze rywala. Bliższą datę spotkań towarzyskich poznamy na początku marca, kiedy można będzie bliżej ocenić aurę jakiej można się spodziewać w tym miesiącu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








