Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-01-17 18:00:57 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: RKM Rybnik

Zbigniew Czerwiński kolejny raz "Rekinem"

Jak się okazuje Mariusz Węgrzyk nie jest ostatnim zawodnikiem z którym RKM Rybnik podpisał kontrakt na sezon 2009. Umowę z rybnickim klubem w dniu dzisiejszym parafował Zbigniew Czerwiński.

Kontrakt ten z pewnością jest dużym zaskoczeniem dla kibiców rybnickiego klubu jak i wielką niespodzianką. Sam zawodnik jest bardzo zadowolony z powrotu do Rybnika: "Bardzo szybko i konkretnie rozmawialiśmy na temat mojego kontraktu. Jestem zadowolony z powrotu do rybnickiego klubu. Będę się starał aby w sezonie być kluczowym zawodnikiem teamu" - w ten sposób podsumował swój powrót do RKM-u Zbigniew Czerwiński.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane