1. liga | 2009-01-17 18:00:57 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: RKM Rybnik
Jak się okazuje Mariusz Węgrzyk nie jest ostatnim zawodnikiem z którym RKM Rybnik podpisał kontrakt na sezon 2009. Umowę z rybnickim klubem w dniu dzisiejszym parafował Zbigniew Czerwiński.
Kontrakt ten z pewnością jest dużym zaskoczeniem dla kibiców rybnickiego klubu jak i wielką niespodzianką. Sam zawodnik jest bardzo zadowolony z powrotu do Rybnika: "Bardzo szybko i konkretnie rozmawialiśmy na temat mojego kontraktu. Jestem zadowolony z powrotu do rybnickiego klubu. Będę się starał aby w sezonie być kluczowym zawodnikiem teamu" - w ten sposób podsumował swój powrót do RKM-u Zbigniew Czerwiński.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.