Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-01-18 18:15:20 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: Unia Tarnów

Obóz kondycyjno-integracyjny Jaskółek

W najbliższy poniedziałek (19 stycznia) zawodnicy Unii Tarnów Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej rozpoczynają obóz kondycyjno-integracyjny w Zakopanem. Nad częścią merytoryczną obozu czuwać będzie trener Roman Jankowski - informuje oficjalna strona klubu.

Początek tygodniowego zgrupowania kondycyjno-integracyjnego zaplanowany jest na 19 stycznia (poniedziałek). Żużlowcy mają stawić się na godz. 14.00 w Ośrodku Wypoczynkowym „Jadzia” przy ulicy Strążyskiej 22. Zawodnicy w ciągu siedmiu dni przejdą wyczerpujący cykl kondycyjny, nad którego przygotowaniem czuwa trener Roman Jankowski. Zajęcia będą odbywać się na Polanie Szymoszkowej oraz stoku „Salamandra”, a także na ścieżce pod Reglami. Pozostałe ćwiczenia zostaną przeprowadzone na Hali Zespołu Szkół. Poniżej pełna lista uczestników obozu.

Lista uczestników obozu kondycyjno-integracyjnego:
1. Sebastian Ułamek
2. Piotr Świderski
3. Janusz Kołodziej
4. Marcin Armatys
5. Szymon Kiełbasa
6. Tadeusz Kostro
7. Edward Mazur
8. Łukasz Lesiak
9. Jakub Jamróg
10. Jesper Monberg
11. Tobias Busch

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane