1. liga | 2008-12-15 20:22:09 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: RKM Rybnik
W przedostatni grudniowy weekend w rybnickim Fantasy Parku odbędzie się spotkanie zawodników i nowego zarządu klubu z kibicami.
Przez dwa dni zatem, w godzinach od 12-18, kibice będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie lub dostać autograf, a także spokojnie, bez meczowego stresu, porozmawiać ze wszystkimi ludźmi stanowiącymi rybnicki żużel.
W imieniu zawodników i zarządu serdecznie zapraszamy.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








