Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2008-12-15 20:22:09 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: RKM Rybnik

Spotkanie z kibicami

W przedostatni grudniowy weekend w rybnickim Fantasy Parku odbędzie się spotkanie zawodników i nowego zarządu klubu z kibicami.

Przez dwa dni zatem, w godzinach od 12-18, kibice będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie lub dostać autograf, a także spokojnie, bez meczowego stresu, porozmawiać ze wszystkimi ludźmi stanowiącymi rybnicki żużel.

W imieniu zawodników i zarządu serdecznie zapraszamy.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane