1. liga | 2008-12-13 16:35:46 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: inf. własna
Ronnie Jamroży został zawodnikiem RKM-u Rybnik. Polak w poprzednim sezonie reprezentował barwy outsidera I Ligi - Kolejarza Rawicz. Były "Niedźwiadek" był w zeszłym sezonie jednym z najlepszych zawodników Kolejarza.
Zarząd z Rybnika pokłada duże nadzieje w byłym jeźdźcu Atlasu Wrocław.
Sam zawodnik mówił, że pragnął zostać na I ligowym froncie. Stąd przeprowadzka do Rybnika.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








