Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2008-12-13 16:35:46 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: inf. własna

Ronnie Jamroży "Rekinem"

Ronnie Jamroży został zawodnikiem RKM-u Rybnik. Polak w poprzednim sezonie reprezentował barwy outsidera I Ligi - Kolejarza Rawicz. Były "Niedźwiadek" był w zeszłym sezonie jednym z najlepszych zawodników Kolejarza.

Zarząd z Rybnika pokłada duże nadzieje w byłym jeźdźcu Atlasu Wrocław.

Sam zawodnik mówił, że pragnął zostać na I ligowym froncie. Stąd przeprowadzka do Rybnika.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane