1. liga | 2008-12-02 21:38:12 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. własna
Michał Pawlaszczyk podczas wczorajszych wyborów w czasie walnego zgromadzenia członków klubu został wybrany nowym prezesem RKM. Uzyskał 23 głosy na 24 możliwe. Ustępujący prezes Aleksander Szołtysek pozostanie w klubie.
Nowy zarząd: Grzegorz Kufieta, Tomasz Leonarski, Mariusz Goik, Aleksander Szołtysek, Dariusz Momot oraz Michał Stencel.
Komisja rewizyjna: Marek Krzyżowski, Bogdan Koźlik, Grzegorz Goliński.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








