Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2008-12-02 21:38:12 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. własna

RKM ma nowego prezesa

Michał Pawlaszczyk podczas wczorajszych wyborów w czasie walnego zgromadzenia członków klubu został wybrany nowym prezesem RKM. Uzyskał 23 głosy na 24 możliwe. Ustępujący prezes Aleksander Szołtysek pozostanie w klubie.

Nowy zarząd: Grzegorz Kufieta, Tomasz Leonarski, Mariusz Goik, Aleksander Szołtysek, Dariusz Momot oraz Michał Stencel.

Komisja rewizyjna: Marek Krzyżowski, Bogdan Koźlik, Grzegorz Goliński.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane