1. liga | 2008-12-01 20:52:08 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: yankesracing.pl
Łukasz Jankowski w sezonie 2009 będzie zawodnikiem PSŻ Poznań. Będzie to drugi sezon tego zawodnika w poznańskim klubie.
Udało się szybko dojść do porozumienia z działaczami PSŻ-tu. Wkrótce dojdzie do podpisania kontraktu. Jestem z tego bardzo zadowolony bo teraz mogę spokojnie skupić się na przygotowaniach do sezonu. W minionym sezonie z powodu kontuzji nie wystartowałem w zbyt dużo meczach w lidze polskiej więc tym bardziej się cieszę, że otrzymałem ofertę z Poznania. Mam nadzieję, że limit pecha już wyczerpałem i w przyszłym sezonie będę mocnym punktem zespołu. Dobrą jazdą chcę się odwdzięczyć kibicom i działaczom za obdarzone zaufanie - powiedział popularny Yankes.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.