Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2008-12-01 20:52:08 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: yankesracing.pl

Yankes zostaje w Poznaniu

Fot.: Lech Ćmielewski

Łukasz Jankowski w sezonie 2009 będzie zawodnikiem PSŻ Poznań. Będzie to drugi sezon tego zawodnika w poznańskim klubie.

Udało się szybko dojść do porozumienia z działaczami PSŻ-tu. Wkrótce dojdzie do podpisania kontraktu. Jestem z tego bardzo zadowolony bo teraz mogę spokojnie skupić się na przygotowaniach do sezonu. W minionym sezonie z powodu kontuzji nie wystartowałem w zbyt dużo meczach w lidze polskiej więc tym bardziej się cieszę, że otrzymałem ofertę z Poznania. Mam nadzieję, że limit pecha już wyczerpałem i w przyszłym sezonie będę mocnym punktem zespołu. Dobrą jazdą chcę się odwdzięczyć kibicom i działaczom za obdarzone zaufanie - powiedział popularny Yankes.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane