Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2008-10-31 11:05:22 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KM Ostrów

Daniel King przedłużył kontrakt w Klubie Motorowym

Fot.: Lech Ćmielewski

Anglik, Daniel King będzie trzeci sezon z rzędu reprezentował barwy Klubu Motorowego Ostrów. – Anglik sprawdził się w naszej drużynie, stąd też chcemy by nadal startował w Ostrowie – powiedział p.o. prezesa KM-u Janusz Stefański.

Daniel King w sezonie 2008 wystąpił w 10 meczach Intaru Lazur Ostrów, uzyskując średnią biegową 1.783, co dało mu 24 miejsce wśród sklasyfikowanych żużlowców I ligi.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane