1. liga | 2008-10-31 11:05:22 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KM Ostrów
Anglik, Daniel King będzie trzeci sezon z rzędu reprezentował barwy Klubu Motorowego Ostrów. – Anglik sprawdził się w naszej drużynie, stąd też chcemy by nadal startował w Ostrowie – powiedział p.o. prezesa KM-u Janusz Stefański.
Daniel King w sezonie 2008 wystąpił w 10 meczach Intaru Lazur Ostrów, uzyskując średnią biegową 1.783, co dało mu 24 miejsce wśród sklasyfikowanych żużlowców I ligi.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








