1. liga | 2008-10-25 12:06:11 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: TŻ Start Gniezno
W piątek odbyło się Walne Zebranie Członków Towarzystwa Żużlowego, które było swoistym podsumowaniem, a jednocześnie i formalnym zakończeniem 4-letniej kadencji obecnego zarządu. Z funkcji prezesa klubu zrezygnował Krzysztof Frąckowiak.
Ponadto z misji tworzenia nowego zarządu zrezygnowali też: Arkadiusz Nowicki i Władysław Magda. Na zakończenie blisko 3-godzinnego zebrania zaplanowano wybory, które wyłoniły skład nowego zarządu. Na najbliższą kadencję wybrano: Piotra Bartza, Arkadiusza Rusieckiego, Roberta Wawrzyniaka, Romana Michalskiego, Dariusza Imbierowicza i Andrzeja Hurysza.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.