Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2008-10-25 12:06:11 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: TŻ Start Gniezno

Start ma nowy zarząd

W piątek odbyło się Walne Zebranie Członków Towarzystwa Żużlowego, które było swoistym podsumowaniem, a jednocześnie i formalnym zakończeniem 4-letniej kadencji obecnego zarządu. Z funkcji prezesa klubu zrezygnował Krzysztof Frąckowiak.

Ponadto z misji tworzenia nowego zarządu zrezygnowali też: Arkadiusz Nowicki i Władysław Magda. Na zakończenie blisko 3-godzinnego zebrania zaplanowano wybory, które wyłoniły skład nowego zarządu. Na najbliższą kadencję wybrano: Piotra Bartza, Arkadiusza Rusieckiego, Roberta Wawrzyniaka, Romana Michalskiego, Dariusza Imbierowicza i Andrzeja Hurysza.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane