Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-06-24 09:02:31 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PSŻ

Hlib jednak Rekinem

Trwające od paru miesięcy spekulacje na temat barw, które reprezentować będzie Paweł Hlib w obecnym sezonie zostały zakończone! Wychowanek gorzowskiej Stali, który jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznych zmagań miał być silnym punktem PSŻ Milion Team Poznań, ostatecznie został wypożyczony do innego pierwszoligowca - rybnickiego RKM-u.

Wiele wskazuje na to, iż popularny "Hlibek" zadebiutuje w nowym zespole już w najbliższą niedzielę, w spotkaniu z GKM Grudziądz.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane