1. liga | 2009-06-24 09:02:31 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PSŻ
Trwające od paru miesięcy spekulacje na temat barw, które reprezentować będzie Paweł Hlib w obecnym sezonie zostały zakończone! Wychowanek gorzowskiej Stali, który jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznych zmagań miał być silnym punktem PSŻ Milion Team Poznań, ostatecznie został wypożyczony do innego pierwszoligowca - rybnickiego RKM-u.
Wiele wskazuje na to, iż popularny "Hlibek" zadebiutuje w nowym zespole już w najbliższą niedzielę, w spotkaniu z GKM Grudziądz.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








