Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-06-06 22:09:20 | Nadesłał: Wojciech Betlejewski | Źrodlo: info.własna

GTŻ Grudziądz - KM Ostrów (zapowiedź)

W zaległej VI kolejce I ligi,zespół GTŻ-tu podejmować będzie na swoim torze KM Ostrów. Spotkanie to pierwotnie miało odbyć się tydzień temu jednak pogoda była na tyle niesprzyjająca, że spotkanie zostało przełożone.

Podopieczni trenera Janusza Stachyry przystąpią do meczu nieco osłabieni, w niedzielnym meczu nie wystąpi Patryk Pawłaszczyk, którego kontuzja wyłączyła z jazdy na 2-3 tygodnie. Ostrowianie chcieli skorzystać z usług Nicolaia Klindta, jednak Duńczyk do Grudziądza nie dotrze, ponieważ na niedziele zostały przełożone zawody półfinału Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów w Pardubicach. Liderem ostrowian powinien być Chris Harris, który w ostatnich tygodnia ustabilizował swoją formę.

W tym sezonie Grudziądzanie są na własnym torze niepokonani, jednak ten mecz będzie dla podopiecznych Roberta Kempińskiego zdecydowanie trudniejszy od dwóch poprzednich. W ekipie gospodarzy zabraknie jednego z liderów Oliviera Allena, który wciąż leczy kontuzje. O sile GTŻ stanowić będzie niezawodny Matej Ferjan oraz Rory Schlein. Wiele zależeć będzie od Pawła Staszka, który z formą wyjazdową ma spore problemy jednak u siebie jest niezwykle groźny, o czym Ostrowianie dobrze wiedza gdyż popularny Stachu od trzech sezonów pokazuje plecy zawodnikom z Ostrowa. Cenne punkty powinni zdobyć juniorzy Artur Mroczka i Kevin Wolbert.


Awizowane składy:

Klub Motorowy Ostrów:
1. Karol Ząbik
2. Adrian Gomólski
3. Daniel Nermark
4. Robert Miśkowiak
5. Chris Harris
6. Patryk Pawlaszczyk

GTŻ Grudziądz:
9. Matej Ferjan
10. Oliver Allen - ZZ
11. Eric Andersson
12. Paweł Staszek
13. Rory Schlein
14. Artur Mroczka


Ceny biletów: normlny-20 i ulgowy-15 złotych
Program: 5 złotych

Początek spotkania godz. 16:30

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane