1. liga | 2009-06-05 12:40:33 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KM Ostrów
Bieżący sezon jest pechowy dla Patryka Pawlaszczyka. W czwartek zanotował groźny upadek na treningu w Ostrowie i najprawdopodobniej ma wybity bark.
Przypomnijmy iż junior Klubu Motorowego Ostrów w marcu na treningu motocrossowym odniósł kontuzję obojczyka przez którą opuścił początek sezonu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








