Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-06-05 12:40:33 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KM Ostrów

Kontuzja Patryka Pawlaszczyka

Bieżący sezon jest pechowy dla Patryka Pawlaszczyka. W czwartek zanotował groźny upadek na treningu w Ostrowie i najprawdopodobniej ma wybity bark.

Przypomnijmy iż junior Klubu Motorowego Ostrów w marcu na treningu motocrossowym odniósł kontuzję obojczyka przez którą opuścił początek sezonu.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane