1. liga | 2009-06-04 14:32:07 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PSŻ
Na piątek (5.06) - godz. 16:00, zaplanowano trening poznańskich żużlowców. Przed niedzielnym meczem ze Startem Gniezno trener Zbigniew Jąder sprawdzi dyspozycję wszystkich swoich podopiecznych.
Kibice będą mieli jednocześnie okazję do pobrania plakatu reklamującego najbliższe zawody oraz zakupu biletów w przedsprzedaży. Po kilkudniowych opadach deszczu przeprowadzono prace na torze, których celem było doprowadzenie go do stanu używalności. Stan nawierzchni na ten moment umożliwia przeprowadzenie treningu i niedzielnych zawodów.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








