Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-06-04 14:32:07 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PSŻ

W piątek trening

Na piątek (5.06) - godz. 16:00, zaplanowano trening poznańskich żużlowców. Przed niedzielnym meczem ze Startem Gniezno trener Zbigniew Jąder sprawdzi dyspozycję wszystkich swoich podopiecznych.

Kibice będą mieli jednocześnie okazję do pobrania plakatu reklamującego najbliższe zawody oraz zakupu biletów w przedsprzedaży. Po kilkudniowych opadach deszczu przeprowadzono prace na torze, których celem było doprowadzenie go do stanu używalności. Stan nawierzchni na ten moment umożliwia przeprowadzenie treningu i niedzielnych zawodów.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane