Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-05-31 16:23:11 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: TŻ Start Gniezno

Mecz w Poznaniu przełożony na 7 czerwca

Zaplanowany na dzisiaj mecz szóstej kolejki DM I Ligi pomiędzy PSŻ-em Poznań a Startem Gniezno nie odbędzie się. Powodem są opady deszczu, a co za tym idzie - zły stan toru na Golęcinie. Kierownictwa obydwu zespołów ustaliły już nowy termin tego pojedynku. Zostanie on rozegrany w następną niedzielę (7 czerwca). Początek o godzinie 17:00.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane