1. liga | 2009-05-21 22:27:57 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PSŻ
W piątek 22 maja, o godz. 16-tej odbędzie się trening poznańskich żużlowców. Jednak prawdziwa niespodzianka czeka sympatyków speedwaya w najbliższą niedzielę. Tego dnia na godz. 16-tą zaplanowano bowiem trening punktowany w formie turnieju parowego.
Swój udział oprócz zawodników PSŻ potwierdzili również Piotr Świderski, Krystian Klecha, Piotr Dym i Marcin Nowaczyk. Wstęp na oba te wydarzenia będzie całkowicie bezpłatny!
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








