Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-05-21 22:27:57 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PSŻ

Skorpiony ostro potrenują

W piątek 22 maja, o godz. 16-tej odbędzie się trening poznańskich żużlowców. Jednak prawdziwa niespodzianka czeka sympatyków speedwaya w najbliższą niedzielę. Tego dnia na godz. 16-tą zaplanowano bowiem trening punktowany w formie turnieju parowego.

Swój udział oprócz zawodników PSŻ potwierdzili również Piotr Świderski, Krystian Klecha, Piotr Dym i Marcin Nowaczyk. Wstęp na oba te wydarzenia będzie całkowicie bezpłatny!

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane