Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-04-04 21:24:01 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: skorpiony.org

Poznańscy kibice reklamowali mecz z Unią

Fot.: Dawid Ćmielewski

Już jutro w Poznaniu odbędzie się inauguracyjny mecz sezonu 2009 pomiędzy PSŻ-etem Poznań a tarnowską Unią. Jak co roku pierwszy mecz sezonu budzi wielkie emocje. Dlatego SSSŻ Skorpiony, po kursach zabytkowym tramwajem i angielskim piętrowym autobusem postanowiło zareklamować mecz innym środkiem lokomocji.

W sobotę w godzinach południowych po poznańskich ulicach jeździł amerykański school bus, na pokładzie którego można było dostrzec najwierniejszych kibiców PSŻ-etu. Autobus zwracał uwagę przechodniów zarówno przez to, że rzucał się w oczy czarno-żółtymi barwami, jak i przez dochodzące ze środka okrzyki. Warto dodać, że przed school busem jechał pontiak, który podczas rozgrywanych na Golęcinie meczów towarzyszy zawodnikom podczas prezentacji.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane