1. liga | 2009-04-04 21:24:01 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: skorpiony.org
Już jutro w Poznaniu odbędzie się inauguracyjny mecz sezonu 2009 pomiędzy PSŻ-etem Poznań a tarnowską Unią. Jak co roku pierwszy mecz sezonu budzi wielkie emocje. Dlatego SSSŻ Skorpiony, po kursach zabytkowym tramwajem i angielskim piętrowym autobusem postanowiło zareklamować mecz innym środkiem lokomocji.
W sobotę w godzinach południowych po poznańskich ulicach jeździł amerykański school bus, na pokładzie którego można było dostrzec najwierniejszych kibiców PSŻ-etu. Autobus zwracał uwagę przechodniów zarówno przez to, że rzucał się w oczy czarno-żółtymi barwami, jak i przez dochodzące ze środka okrzyki. Warto dodać, że przed school busem jechał pontiak, który podczas rozgrywanych na Golęcinie meczów towarzyszy zawodnikom podczas prezentacji.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.