1. liga | 2009-04-04 22:46:59 | Nadesłał: Damian Bury | Źrodlo: inf. własna
Już w najbliższą niedzielę zainaugurowane zostaną tegoroczne rozgrywki I-ligowe. Na stadionie przy ulicy Hetmańskiej dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy Marmą-Hadykówką a Klubem Motorowym Ostrów.
W ekipie gospodarzy zobaczymy zawodników, którzy w przeszłości reprezentowali już zespół z Rzeszowa. Maciej Kuciapa, Charlie Gjedde, Mikael Max oraz Paweł Miesiąc są dobrze znani miejscowym kibicom. Do składu rzeszowian dołączyli także bracia Drymlowie - Lukas i Ales. Na pozycji juniorów wystartują Dawid Lampart i Mateusz Szostek, nie zobaczymy natomiast młodego Anglika Adama Roynona, który podczas przedsezonowych treningów doznał bardzo groźnej kontuzji i nie wiadomo czy pojawi się w tym sezonie na torze.
Klub z Ostrowa przyjedzie do Rzeszowa w możliwie najmocniejszym zestawieniu, zabraknie jedynie kontuzjowanego Patryka Pawlaszczyka. Trzon zespołu stanowić mają Chris Harris, Karol Ząbik oraz lider z poprzedniego sezonu - Adrian Gomólski. Skład uzupełnią Szwed Daniel Nermark i Robert Miśkowiak, który znakomicie spisywał się w przedsezonowych sparingach. Popularny "Misiek" chcę regularnie punktować w polskiej lidze, dlatego też postanowił zrezygnować z występów w Anglii by jak najlepiej przygotować się do startów w Polsce. Parę juniorów stanowić będą Nicolai Klindt oraz Karol Sroka.
Awizowane składy:
Marma-Hadykówka Rzeszów:
9. Lukas Dryml
10. Ales Dryml
11. Maciej Kuciapa
12. Charlie Gjedde
13. Mikael Max
14. Dawid Lampart
15. Mateusz Szostek
Klub Motorowy Ostrów:
1. Karol Ząbik
2. Adrian Gomólski
3. Daniel Nermark
4. Robert Miśkowiak
5. Chris Harris
6. Karol Sroka
7. Nicolai Klindt
Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00
Ceny Biletów: normalny - 28 zł, ulgowy - 17 zł
Program - 5 zł
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.