1. liga | 2009-04-02 23:23:35 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PSŻ
W piątek w Centrum Handlowym Poznań Plaza odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny PSŻ Poznań. Obecni będą na niej wszyscy zawodnicy Skorpionów, sztab szkoleniowy oraz klubowi włodarze.
Każdy przybyły kibic będzie miał niepowtarzalną możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia ze swoimi ulubieńcami, otrzymania autografu, jak również zadania nurtującego pytania członkom drużyny.
Początek prezentacji zaplanowano na godzinę 19.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








