Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-04-02 23:23:35 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PSŻ

Prezentacja Skorpionów w Plazie

W piątek w Centrum Handlowym Poznań Plaza odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny PSŻ Poznań. Obecni będą na niej wszyscy zawodnicy Skorpionów, sztab szkoleniowy oraz klubowi włodarze.

Każdy przybyły kibic będzie miał niepowtarzalną możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia ze swoimi ulubieńcami, otrzymania autografu, jak również zadania nurtującego pytania członkom drużyny.
Początek prezentacji zaplanowano na godzinę 19.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane