Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-03-19 16:39:27 | Nadesłał: Patryk Wojtkowiak | Źrodlo: TŻ START Gniezno

Start bogatszy o 110 tysięcy złotych!

Wczoraj zostały przyznane kwoty pieniężne na sport kwalifikowany w Gnieźnie. Miło nam poinformować, ze gnieźnieński klub dostał największą dotacje mianowicie 110 tysięcy złotych.

110.000 zł - Towarzystwo Żużlowe Start Gniezno
40.000 zł - KS Mieszko Gniezno
10.000 zł - MKS Gniezno
10.000 zł - MKK Gniezno
10.000 zł - KS Stella Gniezno
10.000 zł - KS Gniezno
10.000 zł - UKH Start 1954 Gniezno

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane