1. liga | 2009-03-18 22:05:13 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: Stal Rzeszów
- Jedziemy w krajowym składzie. Planujemy trenować w czwartek i piątek – mówi Dariusz Śledź, opiekun rzeszowskich żużlowców.
- Mamy nadzieje, że pogoda nie pokrzyżuje naszych planów. Jesteśmy głodni jazdy, ale zawodnicy wiedzą, że najważniejsze jest zapoznanie się z motocyklem po dłuższej zimowej przerwie, a więc luźne treningi bez ostrego ścigania. Wybraliśmy Rawicz, ponieważ jestem w kontakcie z trenerem Kolejarza Henrykiem Jaskiem, który zapewnia mnie, że tor jest dobrze przygotowany. Niestety musieliśmy odwołać wyjazd do Miszkolca z powodu kiepskich warunków pogodowych. Ciągle pada i tamtejszy tor nie nadaje się do jazdy – informuje trener.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.