Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-03-18 22:05:13 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: Stal Rzeszów

Żużlowcy Marmy-Hadykówki będą trenować w Rawiczu

Fot.: Lech Ćmielewski

- Jedziemy w krajowym składzie. Planujemy trenować w czwartek i piątek – mówi Dariusz Śledź, opiekun rzeszowskich żużlowców.

- Mamy nadzieje, że pogoda nie pokrzyżuje naszych planów. Jesteśmy głodni jazdy, ale zawodnicy wiedzą, że najważniejsze jest zapoznanie się z motocyklem po dłuższej zimowej przerwie, a więc luźne treningi bez ostrego ścigania. Wybraliśmy Rawicz, ponieważ jestem w kontakcie z trenerem Kolejarza Henrykiem Jaskiem, który zapewnia mnie, że tor jest dobrze przygotowany. Niestety musieliśmy odwołać wyjazd do Miszkolca z powodu kiepskich warunków pogodowych. Ciągle pada i tamtejszy tor nie nadaje się do jazdy – informuje trener.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane