1. liga | 2009-03-18 15:14:26 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PSŻ
Od niedzieli zawodnicy PSŻ Poznań przebywają na Słowenii. We wtorek głównym punktem dnia była jazda parami. Trener Zbigniew Jąder próbował różnych ustawień zawodników. Ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły, ale pewne pary już się krystalizują.
Co czeka Skorpiony w najbliższych dniach? W środę podobnie jak we wtorek trenować będziemy jazdę parami. We wtorek trenowaliśmy również jazdę trójkami. Wszystkie te elementy powtórzymy w środę, a w czwartek czeka nas parowy trening punktowany, w którym oprócz zawodników PSŻ Poznań wezmą udział trzej miejscowi zawodnicy. Na szczęście wszystkie treningi obyły się bez jakichkolwiek urazów naszych zawodników - powiedział Tadeusz Wiencek, menedżer poznańskiej drużyny.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.