Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-03-17 20:15:32 | Nadesłał: Patryk Wojtkowiak | Źrodlo: TŻ START Gniezno

Jutro trening w czwartek do Bydgoszczy

Dziś drużyna Startu Gniezno miała odbyć trening, jednak nocne opady deszczu skomplikowały plany gnieźnieńskim żużlowcom. Następny trening przewidziany jest na jutro (godz. 14:30), natomiast w czwartek jeśli aura będzie łaskawa "Startowcy" udadzą się do Bydgoszczy na zaplanowany sparing (godz. 16:00)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane