1. liga | 2009-03-17 20:15:32 | Nadesłał: Patryk Wojtkowiak | Źrodlo: TŻ START Gniezno
Dziś drużyna Startu Gniezno miała odbyć trening, jednak nocne opady deszczu skomplikowały plany gnieźnieńskim żużlowcom. Następny trening przewidziany jest na jutro (godz. 14:30), natomiast w czwartek jeśli aura będzie łaskawa "Startowcy" udadzą się do Bydgoszczy na zaplanowany sparing (godz. 16:00)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








