1. liga | 2009-03-10 08:38:01 | Nadesłał: Patryk Wojtkowiak | Źrodlo: inf.własna \ TŻ START Gniezno
Jak udało nam się dowiedzieć Gnieźnianie planują aby wyjechać już dziś na tor. Trening rozpocznie się o godzinie 15:00!
Trening odbędzie się jednak bez pneumatycznej bandy, wina stoi po stronie firmy, która ją przechowuje. Ta jednak zapewnia, że na sparing z Włókniarzem Częstochową banda będzie zamontowana na gnieźnieńskim owalu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








