Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-03-10 08:38:01 | Nadesłał: Patryk Wojtkowiak | Źrodlo: inf.własna \ TŻ START Gniezno

Dziś na tor!

Jak udało nam się dowiedzieć Gnieźnianie planują aby wyjechać już dziś na tor. Trening rozpocznie się o godzinie 15:00!

Trening odbędzie się jednak bez pneumatycznej bandy, wina stoi po stronie firmy, która ją przechowuje. Ta jednak zapewnia, że na sparing z Włókniarzem Częstochową banda będzie zamontowana na gnieźnieńskim owalu.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane