1. liga | 2009-03-09 21:00:00 | Nadesłał: Damian Bury | Źrodlo: inf. własna
W dniu dzisiejszym na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbył się pierwszy trening po zimowej przerwie. W zajęciach udział wzięli niemal wszyscy krajowi zawodnicy KM-u, zabrakło tylko kontuzjowanego Patryka Pawlaszczyka, który na tor wyjedzie za ok. 3-4 tygodnie.
Fani którzy zjawili się na trybunach mogli obserwować w akcji: Adriana Gomólskiego, Karola Ząbika czy Roberta Miśkowiaka oraz adeptów szkółki żużlowej: Patryka Kociembę, Łukasza Sówkę i Piotra Świdzińskiego. Na torze pojawili się także gościnnie zawodnicy z innych klubów - Tomasz Jędrzejak (Atlas Wrocław), Kacper Gomólski (Start Gniezno) oraz Maciej Piaszczyński (Orzeł Łódź).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.