Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-03-09 21:00:00 | Nadesłał: Damian Bury | Źrodlo: inf. własna

W Ostrowie po pierwszym treningu

W dniu dzisiejszym na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbył się pierwszy trening po zimowej przerwie. W zajęciach udział wzięli niemal wszyscy krajowi zawodnicy KM-u, zabrakło tylko kontuzjowanego Patryka Pawlaszczyka, który na tor wyjedzie za ok. 3-4 tygodnie.

Fani którzy zjawili się na trybunach mogli obserwować w akcji: Adriana Gomólskiego, Karola Ząbika czy Roberta Miśkowiaka oraz adeptów szkółki żużlowej: Patryka Kociembę, Łukasza Sówkę i Piotra Świdzińskiego. Na torze pojawili się także gościnnie zawodnicy z innych klubów - Tomasz Jędrzejak (Atlas Wrocław), Kacper Gomólski (Start Gniezno) oraz Maciej Piaszczyński (Orzeł Łódź).

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane