1. liga | 2009-03-06 23:34:35 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KM Ostrów / pacio-racing.com
Podczas wczorajszego treningu na crossie kontuzji nabawił się nowy junior Klubu Motorowego Ostrów - Patryk Pawlaszczyk. Wszystko wskazuje na to iż 21-latek złamał obojczyk i przez najbliższe trzy-cztery tygodnie nie będzie mógł trenować.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








