1. liga | 2009-03-03 19:16:39 | Nadesłał: Piotr Ciapała | Źrodlo: RKM ROW Rybnik
W sobotę, 7 marca o godzinie 15.30, w kościele pod wezwaniem św. Jadwigi w Rybniku, odbędzie się msza święta w intencji zawodników, działaczy i kibiców rybnickiego żużla.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








