1. liga | 2009-02-28 13:06:45 | Nadesłał: Patryk Wojtkowiak | Źrodlo: inf.własna
Jason Doyle to nowy człowiek w kadrze Startu Gniezno, lecz już od początku pech nie oszczędził Jasona . Jason uległ kontuzji w Mistrzostwach Australii, zatem skazała go na dłuższy odpoczynek od żużla.
Na wczorajszej Speedway gali w Gnieźnie, sternicy tamtejszego klubu poświecili trochę czasu nieobecnemu na imprezie, kontuzjowanemu Jasonowi Doyle. Australijczyk nabawił się kontuzji w Mistrzostwach Australii i był skazany na długą przerwę. Jednak jak się okazało możliwy jest udział Jason'a w sparingach Startu Gniezno. Jednak czy tak się stanie musimy zaczekać na termin pierwszego sparingu.
15 marca, g. ???
Trening punktowany
Gniezno - Częstochowa
19 marca, g. ???
Trening punktowany
Bydgoszcz - Gniezno
21 marca, g. ???
Trening punktowany
Toruń - Gniezno
22 marca, g. ???
Trening punktowany
Gniezno - Toruń
27 marca, g. ???
Trening punktowany
Gniezno - Bydgoszcz
Jak udało nam się również dowiedzieć, Startowcy planują wyjazd na tor już 8 Marca!
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.