Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-02-23 21:19:37 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PSŻ

Pytel i Kajoch nie pojechali na obóz

Daniel Pytel i Adam Kajoch nie mogli pojechać wspólnie z drużyną na obóz kondycyjny do Wisły. Daniela na dzień przed wyjazdem dopadła ostra grypa. Z kolei wychowanka Unii Leszno z wyjazdu wykluczyły komplikacje po niedawnej operacji kolana.

- Niestety kolano daje nadal o sobie znać. Na szczęście we wczesnej fazie lekarze wykryli, że nie goi się tak jak powinno. Szybko wykonali odpowiednie czynności i na szczęście nie powinno być już żadnych komplikacji. Nie mogłem jednak z tego powodu pojechać na obóz do Wisły. O swoją formę jestem jednak spokojny, bo przygotowuję się indywidualnie w Lesznie - powiedział Adam Kajoch.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane