1. liga | 2009-02-23 21:19:37 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PSŻ
Daniel Pytel i Adam Kajoch nie mogli pojechać wspólnie z drużyną na obóz kondycyjny do Wisły. Daniela na dzień przed wyjazdem dopadła ostra grypa. Z kolei wychowanka Unii Leszno z wyjazdu wykluczyły komplikacje po niedawnej operacji kolana.
- Niestety kolano daje nadal o sobie znać. Na szczęście we wczesnej fazie lekarze wykryli, że nie goi się tak jak powinno. Szybko wykonali odpowiednie czynności i na szczęście nie powinno być już żadnych komplikacji. Nie mogłem jednak z tego powodu pojechać na obóz do Wisły. O swoją formę jestem jednak spokojny, bo przygotowuję się indywidualnie w Lesznie - powiedział Adam Kajoch.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.