Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-02-24 13:05:34 | Nadesłał: Patryk Wojtkowiak | Źrodlo: TŻ Start Gniezno

Żużlowcy Startu w jednolitych kevlarach!

Żużlowcy Startu Gniezno w sezonie 2008, po raz pierwszy wystąpili w jednolitych kevlarach. Miło nam poinformować Państwa, iż żużlowcy Startu w sezonie 2009 - podobnie jak w ubiegłym - zaprezentują się w jednakowych kevlarach.

Stare kevlary zostały przekazane na rzecz szkółki żużlowej Gnieźnieńskiego Startu, natomiast nowe zostaną zaprezentowane na Speedway Gali, która odbędzie się 27 lutego (piątek) w hali II LO. o godzinie 19 (wstęp wolny).

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane