1. liga | 2009-02-24 13:05:34 | Nadesłał: Patryk Wojtkowiak | Źrodlo: TŻ Start Gniezno
Żużlowcy Startu Gniezno w sezonie 2008, po raz pierwszy wystąpili w jednolitych kevlarach. Miło nam poinformować Państwa, iż żużlowcy Startu w sezonie 2009 - podobnie jak w ubiegłym - zaprezentują się w jednakowych kevlarach.
Stare kevlary zostały przekazane na rzecz szkółki żużlowej Gnieźnieńskiego Startu, natomiast nowe zostaną zaprezentowane na Speedway Gali, która odbędzie się 27 lutego (piątek) w hali II LO. o godzinie 19 (wstęp wolny).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








