Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-02-18 23:39:44 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: Stal Rzeszów

Dwunastu zawodników w kadrze Stali Rzeszów

Fot.: Lech Ćmielewski

"Na chwilę obecną nie przewidujemy wypożyczeń zawodników z innych klubów" - zapowiedziała ostatnio Marta Półtorak. Tym samym jasne stało się, iż budowa drużyny na sezon 2009 została zakończona i temat Jonasa Kylmaekorpiego jest ostatecznie nieaktualny.

Do Rzeszowa przyszło aż siedmiu nowych zawodników (niektórzy jednak reprezentowali Stal w latach ubiegłych) - Lukas Dryml, jego brat Ales, Mikael Max, Charlie Gjedde, Maciej Kuciapa, Paweł Miesiąc oraz Adam Roynon. Ze starej "ekipy" pozostali natomiast: Dawid Stachyra, Cameron Woodward, Dawid Lampart, Mateusz Szostek i Karol Polak.

Nowym trenerem będzie natomiast Dariusz Śledź - wszystkie formalności prawdopodobnie zostaną dokonane w najbliższy piątek. Cel jaki stawiany jest przed drużyną, to zajęcie jak najwyższego miejsca w lidze.

Damian Kielar - Stal Rzeszów

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane