1. liga | 2009-02-18 23:39:44 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: Stal Rzeszów
"Na chwilę obecną nie przewidujemy wypożyczeń zawodników z innych klubów" - zapowiedziała ostatnio Marta Półtorak. Tym samym jasne stało się, iż budowa drużyny na sezon 2009 została zakończona i temat Jonasa Kylmaekorpiego jest ostatecznie nieaktualny.
Do Rzeszowa przyszło aż siedmiu nowych zawodników (niektórzy jednak reprezentowali Stal w latach ubiegłych) - Lukas Dryml, jego brat Ales, Mikael Max, Charlie Gjedde, Maciej Kuciapa, Paweł Miesiąc oraz Adam Roynon. Ze starej "ekipy" pozostali natomiast: Dawid Stachyra, Cameron Woodward, Dawid Lampart, Mateusz Szostek i Karol Polak.
Nowym trenerem będzie natomiast Dariusz Śledź - wszystkie formalności prawdopodobnie zostaną dokonane w najbliższy piątek. Cel jaki stawiany jest przed drużyną, to zajęcie jak najwyższego miejsca w lidze.
Damian Kielar - Stal Rzeszów
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.