Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-02-14 15:24:55 | Nadesłał: Damian Bury | Źrodlo: inf. własna

Bracia Sajfutdinov wystartują w Poznaniu

Na 25 marca zaplanowano Turniej Par w Poznaniu, oprócz zawodników PSŻ Poznań udział w turnieju wezmą bracia - Emil i Denis Saifutdinov.

- Skontaktował się z nami menedżer i mechanik Emila Sajfutdinova – Tomasz Suskiewicz, który pytał o możliwość treningu na poznańskim torze. Po powrocie ze Słowenii nie będziemy mieli zbyt wiele czasu na trening, ale zaprosiłem braci Sajfutdinov na Turniej Par. Spotkało się to z entuzjastycznym przyjęciem i cieszę się, że stawkę tego turnieju uzupełni Indywidualny Mistrz Świata juniorów i uczestnik cyklu Grand Prix - powiedział Tadeusz Wiencek – menedżer PSŻ Poznań.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane