1. liga | 2009-02-14 15:24:55 | Nadesłał: Damian Bury | Źrodlo: inf. własna
Na 25 marca zaplanowano Turniej Par w Poznaniu, oprócz zawodników PSŻ Poznań udział w turnieju wezmą bracia - Emil i Denis Saifutdinov.
- Skontaktował się z nami menedżer i mechanik Emila Sajfutdinova – Tomasz Suskiewicz, który pytał o możliwość treningu na poznańskim torze. Po powrocie ze Słowenii nie będziemy mieli zbyt wiele czasu na trening, ale zaprosiłem braci Sajfutdinov na Turniej Par. Spotkało się to z entuzjastycznym przyjęciem i cieszę się, że stawkę tego turnieju uzupełni Indywidualny Mistrz Świata juniorów i uczestnik cyklu Grand Prix - powiedział Tadeusz Wiencek – menedżer PSŻ Poznań.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.