Najnowsze newsy

Żużel » Ligi polskie » 1. liga

1. liga | 2009-02-07 20:00:08 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PSŻ

Umowa na wynajem stadionu podpisana

Kibice Skorpionów mogą spokojniej oczekiwać początku sezonu 2009. Po długich i trudnych negocjacjach z władzami T. S. Olimpia podpisano umowę, która określa zasady korzystania ze stadionu żużlowego w sezonie 2009. Podpisanie umowy warunkowało start poznańskiej drużyny w rozgrywkach I ligi.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane