1. liga | 2009-02-07 20:00:08 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: PSŻ
Kibice Skorpionów mogą spokojniej oczekiwać początku sezonu 2009. Po długich i trudnych negocjacjach z władzami T. S. Olimpia podpisano umowę, która określa zasady korzystania ze stadionu żużlowego w sezonie 2009. Podpisanie umowy warunkowało start poznańskiej drużyny w rozgrywkach I ligi.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








